از پیوستن پدرام شریفی به «شیرجه‌ بزرگ» تا آخرین مراحل آماده‌سازی «ریست»

0 38

پیوستن پدرام شریفی به فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ»، «ریست» برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر آماده می‌شود،دو خبری است که از پروژه‌های سینمایی امروز منتشر می‌شود.

آریاسینما: به گزارش ایسنا، با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ» به کارگردانی کریم لک زاده و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، پدرام شریفی به این پروژه سینمایی پیوست. طبق گزارش رسیده، پس از پیوستن پگاه آهنگرانی به عنوان اولین بازیگر فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ» به کارگردانی کریم لک زاده، پدرام شریفی هم به این پروژه سینمایی به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی پیوست.
همچنین اسامی سایر بازیگران اولین ساخته سینمایی لک زاده که از میان بازیگران چهره و بازیگران فیلم های کوتاهش انتخاب شده‌اند، در اخبار بعدی اعلام خواهد شد.

پیش بینی می شود با اتمام مراحل فنی «شیرجه بزرگ» که مدتی پیش و در سکوت خبری جلوی دوربین رفته بود، اولین نمایش آن در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر باشد.

«شیرجه بزرگ» که فیلمی جاده ای است؛ در لوکیشن های شهر تهران، گیلان و کشورارمنستان فیلمبرداری خواهد شد.

سایر عوامل «شیرجه بزرگ» عبارتند از: تهیه کننده: محمدرضا شفیعی، نویسنده و کارگردان: کریم لک زاده، دستیار اول کارگردان: مقداد محمدی نژاد، مدیر فیلمبرداری: پویان رنجبر،مدیرصدابرداری:هادی معنوی پور، مدیرتدارکات: امین زاهدمنش، طراح صحنه و لباس:کریم لک زاده، طراح گریم: کریم لک زاده، تدوین: پویان شعله ور، عکاس: محمد حسن زاده، مشاوره رسانه‌ای: زهرا دمزآبادی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

«ریست» برای حضور در جشنواره فجر آماده می‌شود/ انجام آخرین مراحل صداگذاری و موسیقی

«ریست» با انجام آخرین مراحل فنی برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه؛ فیلم سینمایی «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده، در حال انجام آخرین مراحل فنی از جمله صداگذاری، آهنگسازی و اصلاح رنگ و نور است تا برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

فیلمبرداری «ریست» سال گذشته انجام شد و به دلیل ویژگی‌های خاص ساختاری، مراحل پس از تولید و تدوین آن با وسواس بیشتری و در زمانی طولانی انجام گرفت و در حال حاضر به روزهای پایانی نزدیک شده است.

لطفی با گرایش و علاقه خود به سینمای تجربه‌گرا و نگاهی متفاوت، فیلمنامه این اثر اجتماعی را به نگارش درآورده که به چالش‌های حریم شخصی انسان‌ها می‌پردازد و همچنین در فرم و ساختار نیز قالبی نو و چالش‌برانگیز را انتخاب کرده که همین موضوع «ریست» را به یکی از متفاوت‌ترین فیلم‌های امسال تبدیل خواهد کرد.

رضا بهبودی، سودابه بیضایی، محمد صدیقی مهر، حامد رحیمی نصر، پریسا محمدی و رقیه افشین پور بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: احساس می کنم دیوونه شدم…یه جورایی به تمام دوربین های مداربسته که دارن آدم رو کنترل می‌کنن حساسیت پیدا کردم…اونقدر توی این ماجرا غرق شدم که احساس می کنم پشت همه این دوربینا یه نفره…یه نفر که چهار چشمی داره منو نگاه می کنه!

عوامل «ریست» که محصول مشترک ایران و جمهوری چک است، عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدرضا لطفی، تهیهکننده: سید امیر سید زاده، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه جو، طراح گریم: پدرام زرگر، صدابردار: علی گراکویی، تدوین: بابک قائم، مدیر تولید: محمد سید زاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، آهنگساز: حمیدرضا یراقچیان، اصلاح رنگ: سامان مجد وفایی، جلوه‌های ویژه تصویری: احمد امدادی، سرمایه‌گذاران: سیدامیر سیدزاده و امیرحسین فرح بخش، جانشین تولید: حامد آزادی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مرجان بقایی، گرافیست: علی قدیمی، عکاس: رامونا میریان و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.